ТЕЛЕФОНУЙТЕ

(067) 263-87-76 Київстар, Viber, Telegram, Whatsapp

АДРЕСА

Київ, вул. Промислова, 12

 

Будівництво будинків, дач, котеджів в Києві під ключ  від $300/м2 з матеріалами.  Телефонуйте


Будуємо заміські будинки будь-якої площі і будь-якої складності під ключ. Будь-які матеріали за вашим вибором, в т.ч. найпопулярніші - цегла, газобетон. Є кілька бригад з різним досвідом робіт від 7 до 20 років. Будували дуже складні і дорогі об'єкти з максимальним рівнем подальшої відповідальності.

 • Будуємо нові, ремонтуємо побудовані.
 • Можемо виконати комп'ютерний дизайн проекту з 3D-візуалізацією.
 • Виїзд на об'єкт БЕЗКОШТОВНО у зручний для вас час.
 • Ціна за кв.м. з урахуванням всіх видів робіт і матеріалів.
 • Будуємо самі, БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.
 • Досвід роботи — більше 7 років.
 • Ціни не найнижчі, але після нас не потрібно ще стільки ж доплатити, щоб все переробити. Даємо гарантію на свою роботу.
 • Знаємо і дотримуємося технології. Це підвищує термін експлуатації вашого будинку.
 • Використовуємо якісні матеріали перевірених брендів.
 • Роботу виконуємо акуратно і якісно.
 • Є можливість забезпечити будь-який виріб автоматизованою системою "розумний будинок". Наприклад, включення світла при русі і недостатньому освітленні, спрацьовування замків та інших механізмів при будь-яких програмованих умовах, в т.ч. зі смартфона, і т.п.

Деякі приклади і фото з наших об'єктів

 

Що потрібно, щоб ви отримали бажаний результат при будівництві будинку

Існує 2 проблеми, за якими будинок виходить невдалим. У першому випадку, проблема в тому, що перед початком будівництва не було чіткого, незмінного, непорушного плану-проекту будинку. Тоді будинок будують і, буквально, доліплюють на ходу. Ой, ми тут щось забули, ой, давайте це ще додамо, ой, а де у нас буде те, а давайте тут переробимо по-іншому. І так далі. Спочатку здається, що так буде швидше, але так не тільки довше, але і в рази дорожче. А в кінці кінців отриманий проект може вийти на грані аварійного стану. Коли фундамент не розрахований на вагу, або стіни не там, де потрібно. В результаті багато неприємних емоцій, витраченого часу і нервів для всіх.

У другому випадку — справа в фахівцях, яким довірили будівництво будинку. Спеціальні технічні знання і достатній попередній досвід, навіть з помилками — це те, що дозволить вам отримати бажаний результат. Буквально в кожному виді робіт є безліч тонкощів, які в наслідок впливають на цілий ряд проблем або їх відсутність.

У будь-якому випадку ми б вам рекомендували спочатку поспілкуватися хоча б з декількома компаніями, а вже потім прийняти рішення. Низька ціна спочатку може означати необхідність витратити ще стільки ж, щоб хоч частково усунути ті помилки, які були допущені до цього. У той же час хороші фахівці відразу називають трохи дорожче, але після них не потрібно нічого переробляти або доплачувати знову і знову.

 

Зателефонуйте нам, щоб домовитися на зустріч з нашим фахівцем, а вже потім самі вирішуйте, підходимо ми вам чи ні.