ТЕЛЕФОНУЙТЕ

(067) 263-87-76 Київстар, Viber, Telegram, Whatsapp

(095) 888-55-47 Vodafone  

АДРЕСА

Київ, вул. Промислова, 12

 

Ремонт квартир і будинків в Києві з нуля під ключ  від $49/м2.  Телефонуйте


Робимо якісно, з дотриманням усіх технологій ремонту квартир і будинків. Будь-якої складності — від євроремонту до повного ремонту новобудови і комплексної капітальної побудови заміських котеджів і приватних будинків з нуля під ключ. Замовити послугу можна за цінами з матеріалами і без.

 • Робимо трохи дорожче, але після нас не потрібно ще стільки ж доплатити, щоб виправити роботу попередніх майстрів, включаючи вартість матеріалів.
 • Ключові співробітники — тільки з Києва, щоб забезпечити максимальну відповідальність перед замовниками.
 • Досвід роботи в даній сфері — більше 10 років.
 • Робимо акуратно, дотримуємося всіх технологій, не пропадаємо, даємо гарантію на свою роботу.
 • Є можливість забезпечити квартиру або будинок автоматизованою системою "розумний будинок". Наприклад, включення світла при русі і недостатньому освітленні, спрацьовування замків та інших механізмів при будь-яких програмованих умовах, в т.ч. зі смартфона, і т. п.
 • Перед ремонтом можемо зробити люксовий дизайн інтер'єру з 3D-моделюванням, повним планом ремонту, підібраними по каталогам шпалерами, меблями та оздоблювальними матеріалами. У цьому випадку ваша квартира буде виглядати як в елітних інтер'єрах кіно.
 • Також можемо під ключ меблювати вашу квартиру або будинок, виходячи з раніше затвердженого дизайну інтер'єру та обраних меблів по каталогах. В ціну входить підключення кухонної плити, витяжки та іншої побутової техніки та меблів.
 • Ціни включають усі види робіт з нуля під ключ, в тому числі дорогі електрику, сантехніку, а також обробку стін, стелі, підлогу, відкоси на вікнах, кутах стін, установку дверей, фурнітури, плінтусів, прибирання сміття та ще багато чого іншого, за що зазвичай потрібно доплачувати, і виходить через ці дрібниці набагато дорожче, ніж в нас.
 • Не потрібно постійно доплачувати за кожну дрібницю, раховувати витрачене і виконане, контролювати самому, займатися цим весь вільний час, чим саме залишати собі негатив від ремонту. У нашому випадку ви платите за заздалегідь обумовлений результат.
 • Кінцева ціна може відрізнятися від цін нижче, як у більшу, так і в меншу сторону, в залежності від обсягу робіт, використовуваних матеріалів, початкового стану об'єкта та підсумкових домовленостей. Щоб дізнатися більш точно, зателефонуйте нам і домовтеся на зустріч з нашим фахівцем. При зустрічі на об'єкті вам зможуть не тільки назвати точну ціну, але і розповісти всі нюанси по вашому об'єкту. Телефонуйте.

Євроремонт. Т. е. Ремонт в квартирі вторинного ринку житла, де до цього вже був ремонт, підведені комунікації і т.п.

$45/м2

Ремонт в новобудові з нуля і голих стін під ключ з усіма видами робіт, включаючи проводку електрики, сантехніки тощо

$89/м2

Ремонт в новобудові з підвищеним рівнем вимог, складним дизайном інтер'єру, дорогими матеріалами і т.п.

від $175/м2

Деякі приклади і фото з наших об'єктів

Приклад ремонту квартири, зроблений нашими спеціалістами під кюч

 

 

Основні проблеми ремонту квартир, на основі невдалого досвіду інших

 • Не знання або не дотримання технологій підрядником, щоб швидше закінчити ремонт і більше заробити за менший час. Таке, як правило, закінчується необхідністю переробити, як мінімум, частину робіт, по-новому закуповувати матеріали і т.п.
 • Відсутність достатнього досвіду у підрядника на складних об'єктах. Одна справа — побудувати пару гаражів, інше — зробити ремонт під ключ в дорогий новобудові з високим ступенем відповідальності перед складним замовником.
 • Спроба заощадити на тому, щоб самому контролювати кожен вид робіт. Зазвичай таке виходить на 30-40% дорожче в підсумку, тому що з вас будуть просити доплату за кожну дрібницю. Крім того, що весь свій вільний час ви будете витрачати не на основній заробіток, а на, практично, постійна присутність у себе на об'єкті, в магазинах, складах, в грязі, пилу, на ходу. Саме це найчастіше закінчується суцільним щоденним негативом і страшними снами потім ще багато років. Для цього і потрібні досвідчені, знаючі технології і специфіку майстрів, виконроби.
 • Немає чіткого розуміння того, що ви хочете отримати в результаті. В результаті роботу, яку можна зробити за місяць, роблять цілу весну, літо, а потім ще й осінь. Просто тому, що кожен раз згадують щось, що хотіли б доробити або, ще гірше, — переробити. По факту за цей час можна встигнути зробити 2-3 реальних ремонти, але на виході виходить один. І той хочеться через рік вже знову переробити. В ідеалі продумувати потрібно заздалегідь або довіритися тому, у кого в цьому достатній досвід на прикладі безлічі інших об'єктів. У цьому питанні потрібно відштовхуватися від меблів, її розмірів і розмірів стін. Розстановки побутової техніки та функціональних зон у вашій квартирі або будинку. Підбирати оздоблювальні матеріали, шпалери, плитку потрібно не по їх красі, а по тому, як це все разом за кольором і стилю буде поєднуватися саме в вашому інтер'єрі.
 • Спроба створити зовнішній вигляд на основі того, що ви колись бачили у знайомих, а не на основі того, що буде модно завтра і ще довго потім. В цьому випадку ви просто повторюєте дизайн минулих століть. Факт в тому, що на ціну ремонту це ніяк не впливає, але результат буде подобатись вам і вашим гостям ще довго.

 

У будь-якому випадку про все це і більше ви можете дізнатися у наших фахівців. Зателефонуйте нам, щоб домовитися з ними на зустріч прямо у вас на об'єкті у зручний для вас час. Вони поділяться з вами своїм досвідом і підкажуть багато технологічних нюансів, які корисно буде вам знати на вашому об'єкті. Телефонуйте.