ТЕЛЕФОНУЙТЕ

(067) 263-87-76 Київстар, Viber, Telegram, Whatsapp

(095) 888-55-47 Vodafone  

АДРЕСА

Київ, вул. Промислова, 12

 

Навіси для авто на замовлення в Києві  від 1700 грн/м2 з матеріалами.  Телефонуйте


Робимо навіси для машин. З полікарбонату, металопрофілю, металочерепиці або профнастилу. З кованими елементами або просто з металу. Окремою конструкцією або прибудовою до гаража. З будь-яким дизайнерським рішенням за вашим бажанням.

 • Робимо нові, реставруємо старі навіси.
 • Комп'ютерна 3D-візуалізація навісу на фото з вашим будинком.
 • Виїзд замірника БЕЗКОШТОВНО (за умови замовлення).
 • Замір у зручний для вас час.
 • Ціна відразу при вимірі.
 • Власне виробництво, вигідні ціни БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.
 • Досвід роботи — більше 7 років.
 • Ціни не найнижчі, але після нас не потрібно ще стільки ж доплатити, щоб все переробити. Даємо гарантію на свою роботу. 
 • Якісні матеріали надійних брендів.
 • Акуратний шов.
 • Антикорозійне покриття перед фарбуванням.
 • Якісне фарбування, без потьоків.
 • Є можливість забезпечити будь-який виріб автоматизованою системою "розумний будинок". Наприклад, включення світла при русі і недостатньому освітленні, спрацьовування замків та інших механізмів при будь-яких програмованих умовах, в т.ч. зі смартфона, і т.п.
 • Щороку до кінця квітня система відливу В ПОДАРУНОК!

Деякі приклади фото з монтажу на наших об'єктах

Ще приклади навісів

Навіси біля будинку, окремо стоячі навіси, навіси для 2-3 і більше автомобілів, ковані навіси, з дахом з полікарбонату, металочерепиці, металопрофілю або профнастилу і т.п.

 

Запропонуйте свою ідею, наприклад по фото, або виберіть саму перевірену конструкцію в спілкуванні з нашим фахівцем прямо на місці.

 

[  ДИВІТЬСЯ ВІДЕО НИЖЧЕ  з одного з наших об`єктів по металоконструкціям ]

 

Факти про зберігання автомобіля під відкритим небом

Влітку сонце нагріває лакофарбове покриття вашого автомобіля до досить високих температур. Проїхавши з вітерцем, включивши кондиціонер, заїхавши в тінь або калюжу, температура досить швидко знизиться і фарба вашої машини постійно то збільшиться від нагрівання, то зменшиться при охолодженні. Взимку аналогічним чином. Зверху кірка льоду, яка постійно то замерзає, то тане від нагрівання автомобіля зсередини. Все це сприяє утворенню мікротріщин і попаданню вологи всередину під фарбу. Що значно прискорює появу мікрокоррозій і досить суттєвої іржі. Спроби зняти лід на фарбі однозначно призводять до подряпин. І це не кажучи про можливий град чи ураган, які можуть залишити слід на машині не на одну тисячу доларів.

Недоліки гаражного зберігання

Температура в гаражі завжди відрізняється від температури на вулиці. Взимку — часто тепліше, влітку — прохолодніше. Коли ви виїжджаєте своїм автомобілем з гаража, а потім знову в нього ставите машину, фарба на вашому авто піддається такому ж впливу перепаду температур. Що, логічно, точно так само формує мікротріщини на фарбі, якби ваш автомобіль стояв просто на вулиці. З тією лише різницею, що на нього не потрапляє вода, менше вологи і він більше захищений від граду або наслідків урагану. Парадокс, але гаражне зберігання також сприяє появі корозії автомобіля, як і зберігання його на вулиці.

Переваги відкритого навісу

У порівнянні з гаражним зберіганням або стоянкою на вулиці, немає такого перепаду температур, менше фактор появи мікротріщин і корозії металу. Машина надійно захищена від опадів, обмороження, граду, блискавки, зламаних ураганом дерев і т.д. Місце існуючого гаража в будинку можна використовувати з більшою користю. Сам навіс виглядає більш гармонійно з природою вашого будинку. Відкрита конструкція навісу менше від'їдає візуального простору. Його можна обіграти, як альтанку з виноградником, садовий навіс з барбекю або використовувати для зберігання чого-небудь під навісом. Саму конструкцію можна зробити під будь-яку кількість автомобілів, в тому числі і для ваших гостей. Немає необхідності постійно відкривати зайві ворота. Сів і поїхав. А сам навіс обійдеться вам набагато дешевше будь-яких інших альтернатив.

 

Про технічні нюанси споруди автонавісів ви можете дізнатися більше у наших фахівців. Зателефонуйте, щоб замовити замір у зручний для вас час і дізнатися ціну відразу на місці.