ТЕЛЕФОНУЙТЕ

(067) 263-87-76 Київстар, Viber, Telegram, Whatsapp

(095) 888-55-47 Vodafone  

АДРЕСА

Київ, вул. Промислова, 12

 

Металеві двері та бронедвері на замовлення в Києві  від 3500 грн з матеріалами.  Телефонуйте


Робимо залізні сталеві двері індивідуального розміру, будь-якої складності і будь-якого дизайнерського рішення. Для квартир, будинків і ресторанів в стилі LOFT, хай-тек або в класичному стилі з куванням. Якісний, не пробивний метал будь-якої товщини для вхідних дверей в вашу квартиру або стильних декоративних дверей між внутрішніми приміщеннями. Будь-якого дизайнерського рішення на ваш смак.

 • Робимо нові, реставруємо старі двері.
 • При необхідності, комп'ютерна 3D-візуалізація виробів на фото у вашому інтер'єрі.
 • Виїзд замірника БЕЗКОШТОВНО (за умови замовлення).
 • Замір у зручний для вас час.
 • Ціна відразу при вимірі.
 • Власне виробництво, вигідні ціни БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.
 • Досвід роботи — більше 7 років.
 • Ціни не найнижчі, але після нас не потрібно ще стільки ж доплатити, щоб все переробити. Даємо гарантію на свою роботу.
 • Якісні матеріали надійних брендів.
 • Акуратний і непомітний шов.
 • Антикорозійне покриття перед фарбуванням.
 • Якісне фарбування, без потьоків.
 • Є можливість забезпечити будь-який виріб автоматизованою системою "розумний будинок". Наприклад, включення світла при русі і недостатньому освітленні, спрацьовування замків та інших механізмів при будь-яких програмованих умовах, в т.ч. зі смартфона, і т.п.

Деякі приклади і фото з монтажу на наших об'єктах

У стилі LOFT, класика або хай-тек, залізні сталеві двері з ковкою і т.п.

 

Запропонуйте свою ідею, наприклад по фото, або виберіть саму перевірену конструкцію в спілкуванні з нашим фахівцем прямо у вас на місці.

 

[  ДИВІТЬСЯ ВІДЕО НИЖЧЕ  з одного з наших об`єктів по металоконструкціям ]

 

3 основні вигоди замовних металевих дверей

Найголовніша причина — це повністю індивідуальний розмір під будь-яку висоту, ширину і товщину полотна. Стандартні двері — стандартних розмірів. Виробникам вигідно орієнтуватися на 50% ринку. Решта розмірів — будьте люб'язні, робіть якось самі.

Але в цьому і вигода для тих, хто шукає індивідуальні двері. 90% людей шукають дешеве, якщо не найдешевше. Також орієнтуються на одну споживчу вигоду, ігноруючи іншу. Наприклад, вага. Все це позначається на якості. Щоб зробити дешевше і легше, виробники роблять такі двері, фактично, з фольги. Так і продати можна більше, і перевозити дешевше. В результаті, так звані, металеві двері просто за 3 хвилини без шуму і пилу відкриваються консервним ключем як консервна банка навколо замку. І вся функція таких вхідних дверей втрачається ще до їх покупки.

Третя вигода — ви можете самі вибрати не тільки розмір, але і будь-який індивідуальний зовнішній вигляд, якого більше ні у кого не буде. Хоч по фото з кіно, хоч, навпаки, звичайним суцільним листом, щоб не інтригувати потенційних грабіжників дорожнечею вашого житла. Замість цього можна просто зробити двері товщі, додати кілька цікавих дизайнерських рішень, зробити непомітно, але якісно. Сама конструкція при цьому буде справді з металу достатньої товщини, щоб дійсно захищати вас, а не імітувати такий захист.

Але в будь-якому випадку зовнішній вигляд замовних дверей настільки багатий, наскільки багата ваша фантазія і дозволяють можливості. З нами ви можете реалізувати будь-яку свою ідею під будь-який стиль дизайну вашої квартири, футуристичного офісу чи ресторану з унікальним і привабливим зовнішнім виглядом.

 

Про технічні нюанси створення та монтажу металевих і броньованих дверей ви можете дізнатися більше у наших фахівців. Зателефонуйте, щоб замовити замір у зручний для вас час і дізнатися ціну відразу на місці.